O firmie

Katharsis Ivestment to grupa ludzi których łączy zaangażowanie w powierzone nam cele. Budujemy trwałe relacje w których zaufanie i niezawodność stanowią jedność.

 

Katharsis Investment to spółka zaangażowana w pomoc humanitarną. Zajmujemy się dostarczaniem wszelkich produktów pomocowych. Współpracujemy z rządami, organizacjami pozarządowymi i sektorem prywatnym, aby zapewnić szybkie i sprawne dostarczanie niezbędnych produktów osobom potrzebującym. Współpracujemy z producentami i partnerami posiadającymi gwarancję jakości na całym świecie, a dzięki bogatemu doświadczeniu w dostarczaniu dużych ilości produktów w krytycznych sytuacjach możemy zapewnić, że wszystkie te niezbędne produkty zostaną dostarczone w całości i na czas.

 

Katharsis Investment to również spółka wywodząca się z grupy Katharsis. Od wielu lat świadczymy usługi doradztwa biznesowego we wszystkich sektorach rynku. Naszym Klientom gwarantujemy najwyższe standardy opierając współpracę na wieloletnim doświadczeniu, relacjach międzyludzkich oraz zaufaniu.


Grupa Katharsis to grupa realizująca m.in. przedsięwzięcia inwestycyjne w sektorze komercyjnym oraz mieszkaniowym, która już od pierwszego roku działalności otrzymywała liczne nagrody i wyróżnienia.


W 2016 roku autorskie projekty „HopStop” uznano za najlepsze convenience centers w Polsce, a Rafał Trusiewicz – Prezes Zarządu Katharsis Development otrzymał nagrodę wybitnego menadżera za szczególne osiągnięcia w dziedzinie zarządzania W dniu 17.04.2018 roku grupa Katharsis sprzedała portfel pięciu parków handlowych znanych pod marką „HopStop”- była to pierwsza w Polsce transakcja sprzedaży samodzielnego portfela nieruchomości handlowych typu convenience.


Spółki z Grupy osiągają również sukcesy w realizacji inwestycji mieszkaniowych jednorodzinnych oraz wielorodzinnych tworząc ciekawe projekty cieszące się bardzo dużym powodzeniem w całej Polsce.

Z kim pracujemy?
NASZ ZESPÓŁ

Tworzymy grupę wysoko wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa biznesowego dla przedsiębiorców we wszystkich sektorach rynku zarówno w kraju jak i za granicą.

W naszym zespole
Specjaliści ds. zaopatrzenia i zarządzania łańcuchem dostaw
W naszym zespole
Wykwalifikowani prawnicy
W naszym zespole
Wykwalifikowani doradcy podatkowi
W naszym zespole
Wykwalifikowani księgowi
W naszym zespole
Wykwalifikowani doradcy finansowi
W naszym zespole
Spotkania online
KONTAKT Z NAMI
Home KONTAKT Z NAMI
Katharsis Investment Sp. z o.o.
ul. Piękna 49 lok. 3.5 / 00-672 Warszawa